banner197

Serdar Aziz'e yeni teklif!

Siyah-beyazlılar, 6 milyon euro isteyen Bursaspor’a 3 milyon euro + 2 oyuncu önerdi. Orman, kurmaylarına talimatı verdi: Şartları zorlayın, işi bitirin

Serdar Aziz'e yeni teklif!

Stoper mevkii için alternatiflerini bol tutan siyah-beyazlı kulüpte Polonyalı Kamil Glik için Monaco devreye girip fiyat yükseltince Bursasporlu Serdar Aziz ismi yeniden ön plana çıktı. Yönetimin, yeşil-beyazlı kulübün kapısını bir kez daha çalarak bir miktar para + Pektemek, Beck, Pedro Franco'yu önerdiği ancak Bursa Başkanı Ali Ay'ın öneriye sıcak bakmadığı bildirildi. Ay'ın bu teklif sonrası teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu arayıp "Eğer takas olacaksa Veli, Tolgay ya da Kerim Frei olabilir" sözünü ilettiği dile getirildi.

'Şenol hoca yerlileri sever'

Bursa yönetiminin takas olmaması halinde 6 milyon euro istediği biliniyor. Beşiktaşlı idarecilerin ise alternatif teklif olarak 3 milyon euro ve iki oyuncu ile işi bitirmek istediği gelen haberler arasında. ba şka n Orman, istediği ilk isim olan Kamil Glik için 7 milyon euro'yu gözden çıkarırken, Monaco'nun 10 milyon teklif etmesiyle transfer zora girince kurmaylarıyla bir toplantı yaptı. Bursa ile gerçekleştirilen görüşmeleri yakından takip eden Orman'ın toplantıda teknik direktör Şenol Güneş'in yerli futbolcularla çalışmayı sevmesi nedeniyle Serdar'a öncelik verdiği ve şartların zorlanmasını istediği bildirildi. 

AJANS SPOR

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2016, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER