Spor camiasından Anneler Günü mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), internet sitesinde yer alan mesajda, "Bizlere daima koşulsuz sevgi, sınırsız özveri ve emsalsiz şefkat gösteren, yaşamımızdaki vazgeçilmez varlıklarımız olan saygıdeğer annelerimizin Anneler Günü'nü en içten şekilde kutlar, sağlık, başarı ve mutluluk dileriz" ifadelerine yer verildi.

Spor camiasından Anneler Günü mesajı

FENERBAHÇE

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden Anneler Günü dolayısıyla paylaşılan mesajda, şu ifadelere yer verildi:

"Sonsuz sevgi, eşsiz şefkat ve tarifsiz fedakarlığın karşılığı olan, her daim iyi dilekleri ile en büyük destekçimiz annelerimiz... Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım başta olmak üzere bugün aramızda olmayan annelerimize rahmet diler; şehit ve gazi annesi büyüklerimizin önlerinde saygıyla eğilir, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarız. İyi ki varsınız!"

GALATASARAY

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesindeki Anneler Günü nedeniyle yayımlanan mesajda, "Hayat yolculuğumuzun her anında karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlıklarıyla hep yanımızda olan, en değerli varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. İyi ki varsınız" ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş

 "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun."

Trabzonspor

"Annelerimizin günü kutlu olsun."

Konyaspor

 "Hangi cümle seni tam olarak anlatabilir ki! Kırmızı kalp Başta Şehit Anneleri olmak üzere, tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü ezelden ebede Kutlu Olsun..."

Gaziantep FK

"Belki bu sene ellerini öpemiyoruz, belki de elini öpeceğimiz annelerimiz melek olup aramızdan ayrıldı. Kavuşturulmuş eller Annelerin hakkı ödenmez; Anneler Günü kutlu olsun!"

Göztepe

 "Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizin, #AnnelerGünü kutlu olsun"

Antalyaspor

"İYİ Kİ VARSINIZ! Koşulsuz sevgileri ve eşsiz fedakarlıklarıyla dünyamıza değer katan kıymetli annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutlarız."

Bursaspor

 "Karşılıksız sevgi ve fedakarlıklarıyla her zaman baş tacımız olan tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun."

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU

Türkiye Voleybol Federasyonunun (TVF) resmi sosyal medya hesabından "AnnelerGünü" etiketiyle yapılan paylaşımda, "Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimizin, Anneler Günü'nü en içten dileklerimizle kutlarız" denildi.

TÜRKİYE HENTBOL FEDERASYONU

Türkiye Hentbol Federasyonunun (THF) sosyal medya hesabından "annelergunukutluolsun" etiketiyle paylaşılan mesajda, "Tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarız" ifadesine yer verildi.

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU

Türkiye Boks Federasyonunun internet sitesinden Anneler Günü dolayısıyla yayımlanan mesajda, "Hayattaki en değerli varlıklarımız olan, koşulsuz sevgileri, sınırsız hoşgörü ve fedakarlıklarıyla bizleri hayata hazırlayan annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" denildi.

Kaynak:Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER