Süper Lig başkanına koronavirüs şoku!

Küresel salgın ilan edilen koronavirüs futbolu vurmaya devam ediyor. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim ve ikinci başkan Abdürrahim Albayrak'ın ardından ismi açıklanmayan Süper Lig başkanında da koronavirüs testi pozitif çıktığı iddia edildi.

Süper Lig başkanına koronavirüs şoku!

Çin'in Wuhan kentinde başlayarak dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde etkisini artırmaya devam eden koronavirüs futbol dünyasından Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim ve ikinci başkan Abdürrahim Albayrak'ın test sonuçlarının pozitif çıkmasıyla sarsılmıştı. Bu kez küresel salgın ilan edilen Kovid-19 virüsü bir Süper Lig başkanında da çıktığı gündeme geldi.

Süper Lig'de bir kulübün başkanı eşiyle beraber dün bazı bulgular nedeniyle hastaneye gittiği ardından iki isme de Koronavirüs testi yapıldığı,  ilk testlerin ise pozitif çıktığı iddia edildi.

İsmi açıklanmayan ve durumları iyi olduğu belirtilen Süper Lig başkanı ile eşi hastanede gözlem altına alındığı medyaya yansıyan bilgiler arasında. Başkan ve eşine bir kez daha test uygulanacağı ifade ediliyor.

Süper Lig kulübünün başkanı ve eşinin kulüp sponsoru hastanede gözlem altında olduğu da iddialar arasında.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER