Mehmet Yağmur: Normal Bir Sezon Olmayacak

Galatasaray Odeabank'ın yeni transferi Mehmet Yağmur, kulübün resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Mehmet Yağmur: Normal Bir Sezon Olmayacak

Geçtiğimiz sezonu Darüşşafaka Doğuş'ta geçiren ve bu yaz döneminde Galatasaray Odeabank’a imza atan Milli oyuncu Mehmet Yağmur, kulübün resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Odeabank’a transfer sürecini değerlendiren tecrübeli oyun kurucu, “Galatasaray gibi büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum. Hem kendim hem de takım için iyi olacağını düşündüğüm için burayı tercih ettim. Açıkçası Galatasaray olduğu için de çok da düşünmeye gerek kalmadı” dedi.

Bu sezon çok mücadele edecek bir takım olacaklarını ifade eden Mehmet Yağmur, “Bu sezon hiçbir sezona benzemeyecek. Taraftarın, oyuncuların, antrenörlerin, çalışanların fedakarlık yapması gereken, taşın altına elini sokması gereken bir sezon. Şu anda futbol takımımız da iyi gidiyor. Kulüpte de iyi bir enerji var. Hep beraber kenetlenip birlik olmamız lazım. Bu enerjiyi kendi avantajımıza çevirip, maksimum şekilde mücadele eden bir takım oluşturmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Odeabank koçu Erman Kunter hakkındaki görüşlerini de dile getiren Mehmet Yağmur, “Erman Abi ile daha önceden de ilişkimiz var. Oyuncu olarak da efsane olan, Fransa’da koç olarak büyük başarıları olan biri. Onun önderliğinde çok mücadele olan bir takım olacağımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Taraftara da seslenen Mehmet Yağmur sözlerini, “Taraftarlar gelsin bizi desteklesin. Normal bir sezon olmayacak. Çok mücadele eden bir bir Galatasaray takımı olacak. Onları da bizimle beraber mücadele etmeye çağırıyoruz” ifadeleriyle tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2017, 21:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER