banner227

TEKNİK DİREKTÖR BİLMECESİ

Ali Koç'un 3. döneminin sonunda hala kendi kafasında hayal ettiği teknik direktörü bulamadı. Erol Bulut'tan boşalan koltuktan sonra Emre Belözoğlu ile devam kararı alındı. Emre, Fenerbahçe kariyerine gayet güzel bir başlangıç yapmıştı. Ancak takımın galibiyet aldığı maçlar bana göre "sınav" niteliğinde maçlar değildi. Emre'nin gelişinden sonraki fikstürde 3 kritik sınav maçı vardı. Malatyaspor, Alanyaspor, Sivasspor. Bu üç maçın hiçbirinde Emre sınavı geçemedi bence. Ancak ona rağmen başkan Emre'ye güvenmeye devam etti. 

Sivasspor maçı Emre'nin fişini çeken maç oldu. Takım devre arasına 1-0 geride girdi. İkinci yarı başında yapılan Gustavo-Szalai değişikliği, Ozan-Cisse, Pelkas-Osayi. Fenerbahçe bu değişikliklerden sonra kendini imha etti. Dün başkan basın toplantısında Sivas maçından çok fazla bahsetti. O maç sonrasında birçok fikri değişmiş çok belli.

Sonuç olarak yine başarısız geçen bir teknik direktör sonrası başkan yabancı teknik adamda karar kıldı. Taraftarın en büyük korkusu yeni bir Cocu vakası. Bakalım ilerleyen günlerde hangi teknik direktörde karar kılınacak.

Yeni dönemde tek parola ŞAMPİYONLUK!

Twitter: @alperkurtoglu_ 

- - - -

YORUM EKLE