SIKINTILAR BAŞLAMADAN ÖNLEM ALINMALI...

EKSİKLERE ÇÖZÜMLER BULUNMALI

Ligin ilk maçında ne karalar bağlanmalı ne de şampiyonluk naraları
atılmalı. Gerçeleri ve eksikleri görüp çözümleri  bulunmalı. Sezonun ilk maçında transfer tahtasu kapaılı olan ama çağdaş bir teknik adama  sahip Kayserispor'a karşı mücadele etti Beşiktaş.

KİMSE NE YAPTIĞINI BİLMİYORDU

Maçın ilk yarısında hangi  taktikle oynayacağını bilmeyen kara kartal ilk şutunu  Weghorst ile 40 küsürüncü  dakikada attı. Yeni futbolcusu bulunmayan Kayserispor ise 2 net pozisyon yakaladı. Kafaları karma karışık bir futbolcu topluluğu vardı. 3'lü mü oynuyoruz 4’lü mü? Kimse ne yaptığını bilmiyordu. Geçen sene Ümraniyespor'un lige çıkmasında 6 numara oynadığı  performans ile ciddi katkısı bulunan Kartal Kayra  8 numara pozisyonunda bir oraya bir buraya koştu durdu. Çoçuğun en  iyi yaptığı iş top kesme ve oyun kurma aslında ama Valerien Ismael
hoca kampta bu özelliğini fazla görememiş. 

SİYAH BEYAZLILARDA EKSİK ÇOK

Weghorst'a yakın oynamazsa hücum oyuncuları gol bulmakta bu sezonda zorluk çeker Beşiktaş. Rakip savunmaya sürekli  pres yaptı Hollandalı. Ghezzal ile  ortaklığa bir girdiler gol geldi. 90+6 dakia da maçın bitimine yakın.  Cezyirli her zaman şapkadan çıkaramaz.. Bu ortaklıkların artması gerekir.  Çok eksiği var Beşiktaş'ın.

SIKINTILAR BAŞLAMADAN ÖNLEM ALINMALI

Ben ilk günden beri Fransız hocanın iyi işler yapacağını düşünenlerdenim. Fakat üzerindeki baskıdan sistemi değiştirdi. Emirhan'ın gideceğinden haberinin olmadığını söyledi. Yapöa Valerien yapma. Bu konuda ciddiysen senin futbolcularınla ciddi iletişim sorunun var demektir. Futbolcularını dinlemiyorsun demektir. Kısacası Beşiktaş sadece günü kurtardı. Ghezzal'ın tavşanları bir gün bitecek. Her an böyle golllerle galip gelemez bir futbol takımı. Sıkıntılar başlamadan önlem alınmalı.