banner197

Altınordu'nun yeni neferi Yunus Akgün

Galatasaray’da forma şansı bulmakta zorlanan Yunus Akgün’ü Belçika ekibi Cercle Brugge’den sonra TFF 1. Lig ekibi Altınordu takibe aldı.

Altınordu'nun yeni neferi Yunus Akgün

Galatasaray’da forma şansı bulmakta zorlanan Yunus Akgün’e Belçika ekibi Cercle Brugge’den sonra sürpriz bir talip daha çıktı. TFF 1. Lig takımlarından Altınordu genç oyuncuyu takibe aldı. 

ALTINORDU’NUN GÖZÜ YUNUS AKGÜN’DE 

Galatasaray’ın alt yapısında yetişen ve sarı kırmızılı formayı giymeye devam eden 19 yaşındaki Yunus Akgün’e TFF 1. Lig ekibi Altınordu talip oldu. Altınordu genç oyuncuyu kiralık olarak kadrosuna katmayı planlıyor. Sarı kırmızılı ekipte forma şansı bulmakta zorlanan oyuncunun kararını kısa bir süre içerisinde vermesi bekleniyor.

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Yunus’un ne durumda olduğunu görmek ve forma şansı bulabileceği bir takıma kiralanmasını isteyen Galatasaray genç oyuncunun kiralık olarak Altınordu’ya gitmesine sıcak bakıyor.  

YUNUS AKGÜN’Ü BELÇİKA’NIN CERCLE BRUGGE TAKIMI İSTEMİŞTİ 

Sarı kırmızılı ekibin genç oyuncusu Yunus Akgün’e geçtiğimiz günlerde Belçika’nın Cercle Brugge takımı teklifte bulunmuştu. Belçika temsilcisinin teklifi 2 milyon Euro civarındaydı. Galatasaray bu teklifi yetersiz bulmuş ve reddetmişti. 

SÖZLEŞMESİ SEZON SONUNDA SONA ERİYOR 

19 yaşındaki Yunus Akgün’ün Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. Sarı kırmızılı ekibin alt yapısından yetişen oyuncunun sözleşme yenileyipyenilemeyeceği merak konusu.

Kaynak: Asistanaliz.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER