banner197

Şenol GÜNEŞ'ten 1 Milyon TL'lik Bağış!

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, “İnsanlar can derdine düşmüşken malın mülkün hesabı olmaz” diyerek elini taşın altına koydu.

Şenol GÜNEŞ'ten 1 Milyon TL'lik Bağış!

Kovid-19  salgını için ülkemizde Milli Dayanışma Kampanyası'na' katılımlar çığ gibi büyüyor. Son olarak A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, “İnsanlar can derdine düşmüşken malın mülkün hesabı olmaz” diyerek elini taşın altına koydu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Millî Dayanışma Kampanyası" giderek büyüyor. Türkiye Futbol Federasyonu'nun, corona virüsü ile mücadele kapsamında başlatılan bağış kampanyasına 1 milyon 923 bin lira bağışlamasının ardından A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş de kampanyaya bir milyon lira bağışta bulundu.

KEŞKE DUYULMASAYDI


Türkiye'nin en önde gelen futbol adamlarından birisi olan Şenol Güneş, yaptığı bağışla ilgili sosyal medyada konuşulanlardan rahatsız olduğunu söylerken "İnsanlar can derdine düşmüşken malın, mülkün hesabı mı olur? Benim nereye ne verdiğim veya vermediğim kimi ilgilendirir? Elbette herkes böyle bir günde üstüne düşeni yapacak. Bizim kültürümüzde 'Sağ elin verdiğini sol elin görmemesi' vardır. Açıkçası bunun ortaya çıkmasına üzüldüm" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Superhaber.tv

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER