Afobe'den kızı için duygusal paylaşım!

Spor Toto Süper Lig ekipleirnden Trabzonspor'un Kongolu golcüsü Benik Afobe, geçtiğimiz yıl kaybettiği küçük kızı Amora'yı, sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla andı. .

Afobe'den kızı için duygusal paylaşım!

Süper Lig ekiplerinden Trbazonspor'un Kongolu futbolcusu Benik Afobe, geçtiğimiz yıl Bristol City forması giydiği dönemde 2 yaşındaki kızı Amora'yı enfeksiyon nedeniyle kaybetmişti.

Bordo Mavili takımın Kongolu golcüsü Afobe, küçük kızının vefatının yıl dönümünde sosyal medya hesabı Instagram'dan duygusal bir paylaşım yaptı.

Karadeniz ekibinin 27 yaşındaki futbolcusu, küçük kızı Amora ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayarak şu ifadeleri kullandı;

''1 yıl önce bugün bebeğimiz Amora cennete gitti. Son derece zor bir yıl olmasına rağmen desteğiniz inanılmazdı. Bu nedenle hepinize teşekkür ederim. Dürüst olmak gerekirse bu hala bizim için çok zor, bazı günler diğerinden daha ağır ama Tanrı bize güç vermeye devam etsin...Yeniden Mori ile buluşana kadar; baban seni çok seviyor ve hala her gün seni düşünüyor.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER