Trabzon basınından olay iddia!

Trabzon yerel basını, Gaziantepspor maçından sonra hakem Çağatay Şahan'ın soyunma odasında mahsur kalması ile ilgili şok bir iddia ortaya attı.

Trabzon basınından olay iddia!

Spor Toto Süper Lig’de Trabzonspor’un Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşmanın ardından hakem Çağatay Şahan’ın soyunma odasında 4 saat mahsur kalması ve sonrasında yaşananlar Trabzon yerel basınını böldü. Trabzon’da yayımlanan gazetelerin bir bölümü yönetimin bu hamlesine yapılan hakem hataları nedeniyle destek verirken, bir bölümü de uygulamanın yanlış olduğunu ve kenti zor duruma düşürdüğünü ileri sürdü.

Bu arada Trabzon’da yerel basının iddiasına göre, olay gecesi hakemleri soyunma odasından çıkarmak için polise ait özel timin hazırlandığı ancak operasyonun son anda iptal edildiği ileri sürüldü.
İddialara göre, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz başkanlığında toplanan güvenlik zirvesinde, özel harekat polislerinin, gerekirse biber gazı da kullanarak hakem odasının bulunduğu koridora girmesi, koridoru boşaltıp güvenliği sağladıktan sonra da hakemleri stadyum dışına çıkarması kararı alındı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER