Trabzonspor'a Filip Novak şoku!

Filip Novak ile sözleşme uzatma görüşmeleri gerçekleştiren Trabzonspor'a oyuncunun menajerinden gelen fahiş talep üzerine görüşmeler durma noktasına geldi!

Trabzonspor'a Filip Novak şoku!

Trabzonspor’la sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Filip Novak ile bir süredir mukavele uzatma görüşmeleri gerçekleştiren bordo-mavili yönetim, sürecin uzaması nedeniyle Novak’a rahatsızlık duyduklarını dile getirdi. Prensipte Çekyalı futbolcuyla anlaşan Trabzonspor, Novak’ın menajeriyle son bir görüşme gerçekleştirerek imzaların atılmasını bekliyordu.

3.5 MİLYON TL MENAJERLİK ÜCRETİ!

Fakat işler Trabzonspor Yönetimi’nin istediği gibi gerçekleşmedi. Deneyimli sol bekin temsilcisi tam 3.5 milyon TL menajerlik parası isteyince tüm gidişat tıkanma noktasına geldi. Filip Novak’ın menajerinin 3.5 milyon TL talebini duyan başkan Ahmet Ağaoğlu, adeta çılgına döndü.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Novak’ın sözleşmesinin uzatılması için görüştüklerini dile getirirken “Filip’e verdiğimiz ücret, ülke şartları için çok iyi. Ancak problem menajerinin talep ettiği miktarda. Bizim bir sınırımız var ve üzerine çıkmak istemiyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

TRABZONSPOR EN FAZLA 100 BİN EURO ÖDEMEK İSTİYOR

Bordo-mavili yönetim, 29 yaşındaki sol bek için en fazla 100 bin Euro menajerlik ücreti ödemek istiyor. Tarafların henüz geri adım atmamasından dolayı görüşmeler neredeyse durma noktasına geldi.

Kaynak: Asistanaliz.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER