Trabzonspor'a Gurbette Sevgi Seli

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda da sürdüren Trabzonspor, günü çift idmanla tamamladı. Bordo-mavili taraftarlar, başta Shota olmak üzere tüm takıma büyük sevgi gösterisinde bulundu.

Trabzonspor'a Gurbette Sevgi Seli

Teknik direktör Shota Arveladze yönetiminde kampın üçüncü gününde sabah konakladığı otelin kondisyon salonunda bir antrenman gerçekleştiren bordo-mavililer, akşam ise saha çalışması yaptı.

Bordo-mavili taraftarlar, akşam gerçekleştirilen antrenmana büyük ilgi gösterdi. Hollanda ve çevre ülkelerden gelen yaklaşık bin dolayında taraftar çalışmayı izledi.

Taraftarlar, teknik direktör Arveladze ve futbolcularla antrenman öncesi fotoğraf çekildi. Futbolcular, kamp yaptıkları otelden antrenman sahasına, taraftarların yoğun ilgisi nedeniyle zorlukla gelebildi.

SHOTA'YA SEVGİ GÖSTERİLERİ

Antrenman başında futbolcuları koşu sırasında alkışlayan bordo-mavili taraftarlar, daha sonra sevgi gösterilerinde bulunduğu teknik direktör Arveladze'yi bulundukları tribüne çağırdılar.

Bordo-mavili takımın yeni teknik direktörü de yanlarına gittiği taraftarlara "üçlü" çektirerek onların sevgisine karşılık verdi.

MUSTAFA YUMLU'YA İLGİ


Arveladze, geçen sezon kadro dışı kaldıktan sonra Eskişehirspor'a kiralanan, bu sezon da affedilerek takımla Hollanda kampına gelen Mustafa Yumlu'ya ilgi gösterdi.

Antrenman öncesi kısa bir süre Mustafa Yumlu ile konuşan Gürcü teknik adam, bu futbolcuyla şakalaştı. Çift kale maç sırasında da Arveladze, Mustafa'ya yapmaları gerekenler konusunda uyarılarda bulundu.

HIRSLI BAŞLANGIÇ

Bordo-mavili takım, kampın üçüncü gününde ilk çift kale maç çalışması yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, çift kale maçta hırslarıyla dikkat çektiler. Gürcü teknik adam maçta Onur, Salih, Mustafa, Uğur, Constant, Aytaç, Özer, Mehmet Ekici, Sefa Yılmaz, Erkan Zengin ve Yatabare'den oluşturduğu takımı diğer takım karşısında denedi.

Bordo-mavililer, yarın yapacağı çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2015, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER