Trabzonspor'dan Ağaoğlu açıklaması!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, takımın son zamanlarda yaşadığı kötü durumlardan dolayı aşırı strese bağlı kilo kaybı yaşayınca yakınları tarafından hastaneye götürüldü.Trabzonspor'un tarihi buhrandan çıkartmak için büyük bir çaba sarfeden başkan Ahmet Ağaoğlu, bugün saat 15:30'da hastaneye kaldırıldı.

Trabzonspor'dan Ağaoğlu açıklaması!

YAKINLARI HASTANEYE GÖTÜRDÜ
SporX kaynaklı habere göre Trabzonspor'da oldukça yoğun ve stresli günler geçiren başkan Ağaoğlu, aşırı stres ve üzüntüye bağlı olarak yaşadığı kilo kaybından dolayı kendisini kötü hissetti ve yakınları tarafından Fulya Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı.

10 GÜNDE 4 KİLO VERDİ
Son 10 günde 4 kilo kaybeden Ahmet Ağaoğlu'nun aşırı stres ve üzüntüye bağlı uykusuzluk ve kilo kaybı yaşadığı öğrenildi.

Halen hastanede tedavi altında bulunan Ağaoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili önümüzdeki saatlerde bilgi verileceği ifade edildi.

"ENDİŞE EDİLECEK BİR DURUM YOK"
Trabzonspor'dan Ahmet Ağaoğlu açıklaması:

"Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER