Trabzonspor'dan golcü kararı!

2 Ağustos 1967 tarihinde kurulan Trabzonspor Kulübü'nün, 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı Atatürk alanında 54. yıl dönümü coşkuyla kutlandı.

Trabzonspor'dan golcü kararı!

Atatürk Alanı’ndaki etkinliğe katılan siyasiler ve spor adamları bir forvet takviyesi yapılması konusunda yönetim kuruluna talepte bulundu.

Transferlerin başarılı olduğu fikrinde birleşti.

Düzenlenen etkinliğe Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, Teknik Direktör Abdullah Avcı, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, siyasiler, spor adamları ve taraftarlar katıldı.

Sağrıoğlu, burada yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un büyük bir camia ve kulüp olduğunu vurgularken şu ifadeleri kullandı;

"Bunun ötesinde büyük bir ailedir. Bu ailenin her bir ferdi Trabzonspor'un başarısını ister. Bununla gurur duyar. Bizler Trabzonspor'un başarısı ve mutluluğu için var gücümüzle çalışıyoruz"

Sağıroğlu'nun ardından kürsüye çıkan siyasi parti temsilcileri ve spor adamları, çok iyi bir kadro kurulduğunu ve bu kadronun daha da iyi bir hale getirilmesi için bir forvet takviyesi yapılması gerektiğini dile getirdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, dünden bugüne rüştünü ispat eden Trabzonspor'un şampiyonluklarla birlikte Anadolu ruhunu canlandırarak bugüne kadar geldiğini söyledi. Gönlünün şampiyonunun Trabzonspor olduğunu belirten Ayvazoğlu, "Bu senede güzel transferler yaptık. Trabzonspor için her yıl ümidimiz daha bir canlanıyor. Bence iyi de bir santrafor alınırsa eğer güzel gelişmelere gebe olabilir" şeklinde konuştu.

Abdullah Avcı'ya başarı dilekleri iletilirken, tecrübeli teknik adama taraftarlar da sevgi gösterilerinde bulundu.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, başarılanın sırrını açıkladı.

Zorluoğlu, "Trabzonspor muhteşem tarihi elde etiği kupalar, gerçekleştirdiği ilkler, devrimler, büyük taraftarıyla gerçek bir başarı hikayesidir. Bu başarının arkasında emek, alın teri, Karadeniz insanının çalışkanlığı, yeri geldiğinde hırçınlığı, inatçılığı ve Trabzonspor taraftarı vardır" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Bordo Mavili kulübün başkan Ahmet Ağaoğlu, kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Ağaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Trabzonsporumuz ülke futbolunun temel direğidir, yüz akıdır ve mihenk taşıdır. Türk futboluna sayısız futbolcu, teknik direktör ve spor insanı kazandıran Trabzonspor, dün olduğu gibi bugün de aynı hüviyetini devam ettirmektedir. Trabzonsporumuza sahip çıkma ve sarılma zamanıdır"

Kaynak: Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER