Spor Toto Süper Lig'de Fatih Karagümrük deplasmanına çıkacak olan Trabzonspor'da kadrolar açıklandı. İlk 11'de bulunmayan Jens Stryger Larsen'in transferi ile ilgili olarak birçok iddia da beraberinde geldi.

Spor Toto Süper Lig'in 16'ıncı haftasında Fatih Karagümrük deplasmanında 3 puan mücadelesi verecek olan Trabzonspor'un ilk 11'i açıklandı. Abdullah Avcı, Fenerbahçe karşılaşmasından farklı olarak tek tek bir isme şans vermedi. O da adı transferde geçen Jens Stryger Larsen oldu. Danimarkalı futbolcunun birçok takımla ilgilenmesi nedeniyle bu sebeple kadroda yer almadığı yönünde düşünceler ortaya çıktı. İşte detaylar...Bruno Peres aportta

Sezon başında Udinese ile sözleşmesini uzatmayarak Trabzonspor'a imza atan Jens Stryger Larsen, sakatlığı nedeniyle lisansı çıkartılmayan Bruno Peres'in yerine getirilmişti. Ancak beklentileri karşılayamayınca gönderilmesi gündeme geldi. Ocak ayını bekleyen yönetim de Brezilyalı oyuncunun kadroya eklenmesi için çalışmalarına başlayacak.

Trabzonspor'da 3 isme İstanbul kancası! Trabzonspor'da 3 isme İstanbul kancası!


 

İsteyen takımlar var

Bu sezonun hayal kırıklıklarından biri olan Jens Stryger Larsen'in ayrılığı konusunda pek çok iddia ortaya atıldı. Ülkesinden yetişltiği kulüp Brondby'nin yanı sıra İsveç'ten de Malmö'nün ilgilendiği öne sürüldü. Eğer resmi teklif gelirse kolaylık sağlanacak. Fırtına'da bir başka oyuncu Yusuf Erdoğan ile birlikte takımdan gidecek futbolcu sayısı 2'ye çıkacak.