Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'un eski iki oyuncusu Yusuf Yazıcı ile Burak Yılmaz Lille'de golleri sıraladıkça Fransız kulüpleri Bordo Mavili kulübün oyuncuları için devreye girmeye devam ediyor.

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor'un eski iki oyuncusu Burak Yılmaz ve Yusuf Yazıcı, Ligue 1 ekibi Lille'de golleri sıraladıkça Fransız kulüpleri Bordo Mavili kulübün önünde sıra oluyor.

Trabzonspor Edgar Ié raporunu bekliyor! Karar eylül ayında Trabzonspor Edgar Ié raporunu bekliyor! Karar eylül ayında

Milli futbolcular Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz'ın performansları sayesinde scoutlar, Karadeniz ekibinin maçlarına abone oldular.

Fransız ekipleri Trabzonspor'un tam 5 futbolcusunu takibe aldı.

ABDÜLKADİR ÖMÜR

Lyon ve Lille peşinde. Sakatlıklar onu en parlak olduğu dönemden geri götürse de yüksek potansiyeli cezbediyor.

.EDGAR IE

Yusuf transferinde Lille'den gelen Edgar, Saint Etienne'nin yakın takibinde olduğu iddia ediliyor. Yeşiller, Edgar için 2 milyon euro'yu gözden çıkarmış durumdayken, Bordo Mavili kulüp bu rakamı düşük buluyor.

UĞURCAN ÇAKIR

Avrupa'nın en gözde kalecilerinden biri haline gelen Uğurcan Çakır, koronavirüs pandemisi nedneiyle yüksek teklif almadı ancak yakın gelecekte 20 milyon euro'lara gidebilir. Rennes'in Uğurcan'ı kardosunda görmek istediği belirtiliyor.

EKUBAN

Ganalı yıldız yaşı, güçlü fiziği ve deparlarıyla Fransa'nın önemli ekibi Marsilya'nın gündemine girdi.

Trabzonspor 1 milyon euro'ya aldığı oyuncusundan 8 milyon euro bekliyor.

SERKAN ASAN

20 yaşındaki sağ bek Lille'in listesinde. Zeki Çelik yüksek rakamlara satılırsa Lille de Serkan Asan için Trabzonspor'un kapısını çalacak. Onun hakkında da raporlar hazırlanıyor.

.

Kaynak: Fotomaç
.