UEFA'dan Hüseyin Göçek'e kritik maç!

Olaylı Galatasaray - Konyaspor maçının ardından MHK tarafından kızağa çekilen Hüseyin Göçek'e UEFA tarafından kritik bir maç daha atandı.

UEFA'dan Hüseyin Göçek'e kritik maç!

Göçek, UEFA Avrupa Ligi'nde Kopenhag ile Bordeaux arasında oynanacak maçı yönetecek. Zenit ile Slavia Prag'ın karşı karşıya geleceği maçta ortya çıkacak olan sonuç, Kopenhag - Bordeaux maçını yakından ilgilendiriyor. Üç takımının da gruptan çıkma şansının olduğu gruptaki Kopenhag ile Bordeaux maçı UEFA tarafından haftanın en dikkat çekici maçları arasında gösteriliyor.


Bu sezon avrupada yönettiği 8 karşılaşmada gösterdiği performansla dikkat çeken Hüseyin Göçek bu başarısıyla UEFA tarafından Avrupa'nın "top class" hakemlerinin katılacağı 28-30 Ocak tarihinde Lisbon'da yapılacak seminere davet edildi.

UEFA'nın şubat ayından sonra üst düzey kritik maçlarda görev vereceği hakemleri davet ettiği bu seminerde Türkiye'den sadece Cüneyt Çakır ve Hüseyin Göçek yer alacak.

Hüseyin Göçek'in yanı sıra Halil Umut Meler de UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio ile Frankfurt arasında oynanacak maçta düdük çalacak.

Kaynak: Sporx 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER