Beşiktaş altyapıdan yetişen 19 yaşındaki genç futbolcusu Rıdvan Yılmaz'la olan sözleşmeyi 2025'e kadar uzattı. Siyah-beyazlı kulüpte altyapı patentli olan Rıdvan Yılmaz'ın sözleşmesi uzatıldı. Beşiktaş ile üç sezon daha sözleşmesi olan genç sol bekin yıllık ücretinde iyileştirmeye gidilirken, mukavelesi de iki yıl uzatıldı. Genç oyuncu, 2025'e kadar Beşiktaş formasını terletecek.

Beşiktaş'ta bu sezon ligde gösterdiği performans ile ilk 11'e adını yazdıran genç oyuncu Rıdvan Yılmaz, Beşiktaş ile 5 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

19 yaşındaki futbolcunun yükselen formu sonrası harekete geçen Beşiktaşlı kurmaylar, Rıdvan'ın 2023'te bitecek kontratını 2025'e uzattı.

Siyah beyazlı kulübün Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ'ın yürüttüğü görüşme sonrası imzalar atıldı. Yapılan anlaşmaya göre genç yetenek Rıdvan Yılmaz'ın yıllık ücretinde de iyileştirmeye gidildi.

Beşiktaş altyapısından yetişen ve son 3 sezondur A Takım kadrosunda yer alan 19 yaşındaki sol bek oyuncusu Rıdvan, siyah beyazlı formayı 14 kez giydi.

Menajerinden Beşiktaş'a Balotelli önerisi! Süper Lig'i sallayacak dedikodu Menajerinden Beşiktaş'a Balotelli önerisi! Süper Lig'i sallayacak dedikodu

Kaynak: Fotomaç

.