Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi, Siyah Beyazlı kulübün transfer planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Alex Teixeira ayrılıyor! İşte o rakam... Alex Teixeira ayrılıyor! İşte o rakam...

Ekotürk'e konuşan Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi, transferler ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"İlk imza için hocamı tercih ediyorum. Ben hocamla çalışmak istiyorum. Onun da bizimle çalışmak istediğini düşünüyorum. Elimizdeki şampiyon kadroyu hocasıyla birlikte korumak istiyoruz. Şampiyonlar Ligi için çok iyi bir forvetle, orta sahayla, Montero yerine iyi bir stoperle ve ayrıca 2-3 ek takviyeyle yola devam etmek istiyoruz. Transfer limitleriyle ilgili TFF'nin önümüze koyduğu rakam daha düşük. Lisans Kurulu'na durumumuzu anlattık, önümüzü açmalarını istedik. Ama ülke puanına katkı yapmak gibi bir vazife de yüklendi. Biraz torpil ve hoşgörü rica ediyoruz limitler konusunda" 

Siyah Beyazlı başkan Çebi; "Aboubakar son derece minnettar olduğunu söyledi. Sakatlıkları tescilli. Kafasının içinde ne olduğunu bilemem. Fakat Aboubakar'ın oynamamasında bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. Biraz uğraşıyoruz, ben de çetin bir cevizim. Kusura bakmasınlar da, paraları ödenmediği için giden futbolcuları unutmadım. Karius'u, Ruiz'i henüz unutmadım. Bunlardan ders alan başkan ve yönetici olarak önce benim kulübümün namusu, şerefi, onuru, marka değeri çok önemli. Ben bunları kaybedersem bu kupaların kıymetini kaybederiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: NTV Spor