banner197

Boca Juniors Barcelona'ya dava açıyor!

Arjantin Ligi ekiplerinden Boca Juniors, Şubat ayında La Liga devi Barcelona'nın bedelsiz transfer ettiği Santiago Ramos Mingo transferinde usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle dava açmaya hazırlanıyor.

Boca Juniors Barcelona'ya dava açıyor!

Arjantin devi Boca Juniors, İspanya La Liga ekibi Barcelona'ya Santiago Ramos Mingo transferinde usülsüzlük yapıldığı gerekçesiyle dava açtığını açıkladı.

Arjantin ekibinden yapılan açıklamada bu yılın başında Boca Juniors'ın yedek takımından Barcelona'nın bedelsiz transfer ettiği Santi Ramos Mingo'nun imzasında usulsüzlük olduğu iddia edildi.

Boca Juniors kulübü başkamı Jorge Amor Ameal yaptığı açıklamada Barcelona'nın bu transferde barbarlık yaptığını dile getirirken şu ifadeleri kullandı;

''Sözleşme yapılacağı zaman Mingo'nun menajeri var mıydı bilmiyoruz ancak Barcelona'yı mahkemeye veriyoruz. Bedelsiz transfer olurken birilerinin yanlış yapıp yapmadığını görmek istiyoruz. Potansiyeli olan bir oyuncu sonuç olarak buradan gitmiş oldu ancak dava açıyoruz"

Öte yandan Şubat 2020'de Barcelona'nın transferini açıkladığı 18 yaşındaki stoper Santiago Ramos Mingo, İspanyol devi ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştı.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER