Juventus'un büyük Haaland pişmanlığı!

Juventus Futbol Direktörü Cherubini, Dortmund'un Norveçli golcüsü Haaland’ı transfer edemedikleri için pişman olduklarını söyledi.

Juventus'un büyük Haaland pişmanlığı!

RB Salzburg’da kendisini kanıtlayarak Borussia Dortmund’a transfer olan ve burada gösterdiği performansla yeni neslin önemli futbolcuları arasında gösterilen Erling Haaland, Avrupa’nın önde gelen takımlarını peşine takmış durumda..

Manchester City, Manchester United ve Paris Saint-Germain gibi kulüplerin radarında olan Norveçli golcüyü birçok ekip Borussia Dortmund’dan önce renklerine bağlamadığı için pişmanlık duygusunu yaşıyorlar..

Lakin görünüşe göre Juventus’un bu pişmanlığı, daha öncesine dayanıyor.

Juventus'un futbol direktörü Federico Cherubini, Tuttosport’a verdiği demeçte 2017 yılında Erling Haaland’ı Molde’den transfer etmediklerine dair pişmanlık duyduklarına vurgu yaptı;

“Evet pişmanlık duyuyoruz, bu konuda aksini söylemek aptalca olurdu. Ancak dönemin şartlarını da değerlendirmek gerekiyor.”

“Oyuncular böylesine genç yaşlarda yurt dışında forma giymekten çekinebilirler. Biz de o dönemde 23 yaş altı oyuncu projemizin başındaydık ve belki ona sunduklarımız çok etkileyici gözükmemişti. Ama belki bugün olaylar farklı yönde gelişirdi.”

KAYNAK: GOAL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER