Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar! Gedson Fernandes ve Şenol Güneş...

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar..

Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar! Gedson Fernandes ve Şenol Güneş...

Beşiktaş, Süper Lig'in 24. haftasında oynayacağı Antalyaspor karşılaşmasnın hazırlıklarına devam ediyor.

Siyah-beyazlıların bugünkü idmanından önce Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi açıklama yaptı.

Ahmet Nur Çebi'ni Açıklamaları:

"Biz geçen seneden beri Gedson'u kadromuza almayı planlıyorduk ancak şartlarımız, bugün bu transferi yapabilecek hale geldi. Süreç daha erken başlamıştı. Bir başka takımın ilgilenmesi neticesinde talep ettiğimiz bir futbolcu değildi.

''Kadro dışı olan arkadaşlar, maalesef gitmiyorlar. Ben anlamıyorum; nasıl bir futbolculuk, nasıl bir anlayış, nasıl bir profesyonellik? Yan tarafta koşarak 1-2 senedir para almayı içlerine sindiren arkadaşlarla yollarımızı ayırmakla doğru yapmışız."

"Gedson Fernandes, bizim istediğimiz bir futbolcuydu. Galatasaray istememiş olabilir, almamış olabilir, saygı duyarım. Başkanı böyle ifade edebilir, doğrudur da. Ama Gedson bizim için önemliydi. Transferlerde rekabet bizim amaçladığımız bir olay değildir. Biz sadece istediğimiz futbolcuyu almak için yola çıkarız. Gedson transferi ne Beşiktaş'ı olduğu yerden yukarı çeker ne de transferi yapamayan Galatasaray'ı aşağı çeker."

 "Ben halen istekliyim, halen daha ümitliyim. Futbolun içerisinde her şeyin olduğunu biliyorum. Halen daha şampiyon olacağımız hissini, en azından amacını taşımaya devam ediyorum."

"Ben, Önder Karaveli hocayla yola devam edeceğimizi beyan ettim. Biz hocamızı seviyoruz. Mutluyuz. "Önder Karaveli'den başka bir hocanın adının konuşulmasını da doğru bulmuyorum. Şenol hocayı severiz. Kıymetlidir. Türk futbolunda yeri önemlidir, Beşiktaş'a büyük katkılar vermiş... Ama benim hocam Önder Karaveli. Bitti.

KAYNAK: NTV SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER