Uzun uğraşlara rağmen Beşiktaş'tan istediği teklifi alamayan ve sözleşmesinin bitiminde siyah beyazlılara veda ederek ayrılık mesajı yayınlayan Cyle Larin'in adı birçok takıma yazılıyordu. Kanadalı futbolcu sonunda kararını verdi ve yeni adresini Belçika olarak belirledi. İki sezon önce gösterdiği performansla çifte kupalı sene yaşanmasında katkıda bulunan yıldız futbolcu artık gollerini Brugge temsilcisi için atacak.


 

Instagram'dan mesaj yayınladı

Beşiktaş'ın yeni anlaşma imzalamadığı Cyle Larin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. 27 yaşındaki oyuncu siyah-beyazlı kulübe ve taraftarlara veda etti. Cyle Larin mesajında, "Beraber bir çok şeyi başardık. Kötü günlerden birlik olarak çıkmayı başarıp kupalar kaldırdık. Bu anları Beşiktaş ailesiyle paylaşmak benim için büyük bir onurdu. Maalesef, şimdi veda zamanı. Beşiktaş forması giydiğim süre içerisindeki desteğiniz için minnettarım. Sizi tüm kalbimle selamlıyorum" ifadelerini kullanmıştı.


cyle-larin


 

Club Brugge'a transfer oldu

Kanadalı golcü Cyle Larin, Belçika ligi ekiplerinden Club Brugge ile anlaştı. Tigres ve Olympiakos'unda istediği Larin, Belçika ekibinin Şampiyonlar Ligi'nde yer alması sebebiyle tercihini Brugge'den yana kullandı. Kulüpten yapılan açıklamada Larin'in 2025'e kadar sözleşme imzaladığı belirtildi.